Oferta: Kotły gazowe i olejowe

Dobór kotła

News

Zanim wybierzemy i zainstalujemy kocioł musimy znać odpowiedzi na podstawowe pytania. Tutaj pomożemy zrozumieć pewne istotne zagadnienia, po czym wybór rodzaju kota nie powinien stanowić problemu.

Co polecamy?

Nasze doświadczenie z instalacji i serwisowania kotłów skłania nas do proponowania w pierwszej kolejności produktów firmy Viessmann, jako zaawansowanych technicznie i w dużym stopniu niezawodnych. 
Jeżeli uważasz jednak, że produkt innej firmy spełni najlepiej twoje oczekiwania, też możemy go dostarczyć i zainstalować. 
W każdym przypadku prosimy o kontakt, pomożemy w doborze kotła i wycenimy koszt montażu. Taka usługa jest u nas zawsze bezpłatna.

Poniżej przedstawiamy te produkty, które sprzedajemy i instalujemy najczęściej.

Vitodens 100-W

News

Niewielki i bardzo prosty obsłudze kocioł, który zmieści się bez problemu w każdym mieszkaniu. Za stosunkowo niewielkie pieniądze pozwala korzystać z technologii kondensacyjnej.

Vitodens 200-W

News

Zaawansowany wiszący, jednofunkcyjny kocioł z rozbudowaną automatyką umożliwiającą realizację skomplikowanych systemów grzewczych z trzema obiegami grzewczymi oraz integrację z układem solarnym. Jednocześnie świetny sterownik Vitotronic 200 pozwala na łatwą i intuicyjną obsługę z szybkim dostępem do wszystkich ustawień.

Rekomendujemy ten kocioł dla większości domów.

Vitodens 300-W

News

Kocioł dla bardzo wymagających.
Jeszcze lepszy i bardziej zaawansowany kocioł kondensacyjny. Wyposażony przez producenta w unikatowe rozwiązania i funkcje czyniące go bardziej niezawodnym i doskonalszym.

ProTerm Technika Grzewcza
Tarnowskie Góry, ul. Legionów 37c
email: biuro@proterm.net.pl
tel. 500 000 041
Wypełnij formularz kontaktowy
ProTerm Technika Grzewcza
Tarnowskie Góry
ul. Legionów 37c

email: biuro@proterm.net.pl
tel.   500 000 041

:: więcej
Menu