Aktualności

Vitovent 200-D 2014-01-07

Firma Viessmann wprowadziła do swojej oferty nowy produkt. Jest to kompaktowe urządzenie wentylacyjne Vitovent 200-D, przeznaczone do kontrolowanej wentylacji poszczególnych pomieszczeń. Przychodzące powietrze jest filtrowane i ogrzewane przez wbudowany wymiennik ciepła. Sprawność odzysku ciepła z powietrza wywiewanego wynosi do 90 procent.

Vitovent 200-D jest wyposażony w zintegrowany sterownik z wyświetlaczem, ochronę przeciwzamrożeniową. Użytkownik ma do dyspozycji 4 lub 7 trybów pracy, w zależności od wybranego modelu, a właściwą wentylację pomieszczenia uzyskujemy poprzez wybór jednego z czterech stopni intensywności wymian powietrza.

Dla jeszcze lepszego komfortu, urządzenie można wyposażyć dodatkowo w czujnik jakości powietrza oraz włącznik bezprzewodowy.

Urządzenie dedykowane jest zwłaszcza budynkom do modernizacji, gdyż nie potrzebne są kanały wentylacyjne, względnie niewielka ingerencja w budynek oraz potrzebne jest jedynie zasilanie na 230V. Dodatkowo urządzenie nie wymaga podłączenia do instalacji kanalizacji.

Więcej na temat tego produktu przeczytasz w dziale Rekuperacja.

ProTerm Technika Grzewcza
Tarnowskie Góry, ul. Legionów 37c
email: biuro@proterm.net.pl
tel. 500 000 041
Wypełnij formularz kontaktowy
ProTerm Technika Grzewcza
Tarnowskie Góry
ul. Legionów 37c

email: biuro@proterm.net.pl
tel.   500 000 041

:: więcej
Menu